Depo Photos abone sayfasında sisteme giren kullanıcılar "Ajans Bizim Haber Servisi" sekmesinden güncel ve arşiv haberlerini de takip edebilecek.

Habercilikte yeni işbirliği

Serbest gazetecilerin platformu olarak şimdiye kadar denememiş modelle çalışan Depo Photos ile Ajans Bizim habercilikte yeni bir işbirliği süreci başlattı. 

Depo Photos aboneleri, bundan böyle Ajans Bizim'in günlük yayına verdiği haber bültenlerine de erişebilecek. Depo Photos abone sayfasında sisteme giren kullanıcılar "Ajans Bizim Haber Servisi" sekmesinden güncel ve arşiv haberlerini takip etme imkanı bulacak. 

Serbest gazetecilerin platformu olarak, şimdiye kadar hiç denenmemiş bir modelle yapılanan Ajans Bizim, bir yılı aşkın bir süredir yayında. Ajans Bizim haberleri günlük bülten halinde aç ayrı formatta kullanıcılara ulaştırılıyor. Ayrıca, kaynağından verilen görsel malzemeler de yayın ilkeleri çerçevesinde işlenerek kullanıcıya aktarılıyor. Ayrıca, ajans arşivi de zaman kısıtlaması olmaksızın kullanıcıların erişimine açık.  

"Türkiye'nin görsel tarihi olma" hedefiyle kurulan Depo Photos, on yılı aşan yayın hayatında, ilk kez hayata geçirilen bir modeli başarıyla uyguluyor. Depo Photos, şu anda 3 milyonu aşan görsel arşivi, yayın hazırlıkları sürdürülen yüzbinlerce kare fotoğraf ve uluslararası işbirlikleri ile kuruluşundaki hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerliyor. 

Depo Photos ve Ajans Bizim'in habercilikte yaptığı işbirliği artarak sürecek.